Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Afmelden voor 15 mei

Gepubliceerd op: zondag 2 mei 2021
Wil je je carrière bij s.v. Rijssen beëindigen, dan moet je dit doen vóór 15 mei!
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

 Zie ook https://www.svrijssen.nl/ledenadministratie

Dit kan door, o.v.v. naam, adres en geboortedatum, een e-mail te sturen naar: ledenadministratie@svrijssen.nl. Zeg je te laat op dan gaan de betalingsreglementen zoals beschreven in de contributiereglementen op de aanmeldformulieren van kracht.

Als je ergens anders wil gaan spelen, dan moet je je aanmelden bij de nieuwe vereniging. Ten slotte moet de vereniging die jij gaat versterken digitaal akkoord vragen via Sportlink. Mocht je netjes alle betalingsverplichtingen hebben voldaan en daarnaast je (eventuele) kleding ingeleverd hebben, dan zal de overschrijving akkoord worden bevonden.

Ledenadministratie s.v. Rijssen

 

...

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen