Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Yilber Haverslag naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: donderdag 20 mei 2021
Als negende nieuweling komt Yilber Haverslag de selectie versterken. Dit seizoen speelt Yilber bij Wilhelminaschool in Hengelo, daarvoor was hij jarenlang actief bij Excelsior’31 in de selectie en het tweede elftal.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Yilber: “Ik had vorig seizoen al contact en hoorde van de plannen om s.v. Rijssen op de kaart te zetten. De nieuwe vereniging heeft alles prima voor elkaar als na de zomer het nieuwe gebouw in gebruik wordt genomen. Qua selectie ken ik veel spelers vanuit mijn tijd op De Koerbelt en het lijkt mij leuk om er samen wat moois van te maken. Ik kan niet wachten totdat we weer officiële wedstrijden mogen spelen!”

Wij wensen Yilber veel plezier en succes toe!  

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen