Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Jesse Beltman naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: donderdag 27 mei 2021
Jesse Beltman komt ons tweede elftal versterken, waar nodig en hij kan zal hij aansluiten bij het eerste team. Vanwege zijn werk kan hij niet altijd tweemaal per week trainen en zaterdags aanwezig zijn. Het huidige seizoen behoorde Jesse tot Onder23 van Excelsior’31.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Jesse: “Helaas komt het voetbal op een lager pitje te staan door mijn werk. Een aantal vrienden van mij speelden al bij s.v. Rijssen, daarnaast maken meerdere teamgenoten komende zomer dezelfde stap. Ik ga in het tweede elftal spelen en waar nodig (en ik ben beschikbaar) zal ik aansluiten bij de selectie. Het nieuwe complex ziet er prima uit, evenals de velden waar ik al op getraind heb. Tot snel bij s.v. Rijssen!"

Wij wensen Jesse veel plezier en succes toe!  

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen