Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Politiekids in actie!

Gepubliceerd op: woensdag 23 maart 2022
In het kader van het project Politiekids heeft op dinsdag 22 maart jl.een groep van 20 kinderen van de Johan Frisoschool onder begeleiding van Ingrid Schulting van ViaVie Welzijn met veel enthousiasme reclameborden schoongemaakt, de kantinevloer geveegd, onkruid tussen tegels weggehaald en rommel op de looppaden ronddom onze speelvelden opgeruimd.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

PolitieKids richt zich op kinderen van groep 6 en 7 van basisscholen in samenwerking met Politie, ViaVie Welzijn, BAM (Bewegen Als Middel) en de gemeente Rijssen-Holten waarbij deze kinderen voor allerlei hand en spandiensten tijdens bijvoorbeeld Koningsdag, Triatlon Holten en op locatie zoals ons      Sportpark 't Opbroek worden ingezet. 

Lekkere koude ranja en na afloop een heerlijk waterijsje was de welverdiende beloning voor de goede inzet van deze leerlingen waardoor ons sportpark er weer netjes bijligt.   

Voor herhaling vatbaar ! 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen