Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Gerald Zandvoort assistent-trainer

Gepubliceerd op: zaterdag 14 mei 2022
Komend seizoen wordt Gerald Zandvoort de assistent-trainer van Björn Hodes. Op dit moment traint Gerald bij Excelsior’31 de JO15-2.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Gerald heeft na gesprekken met de TC en de nieuwe hoofdtrainer besloten om de uitdaging aan te gaan bij s.v. Rijssen. “De vereniging heeft een prachtig complex, de randvoorwaarden zijn prima en de ambities spreken mij aan. Samen met de club sportief een stap verder zetten. Het is voor mij een mooie kans om te leren van de nieuwe trainer en te ruiken aan het trainen van senioren. Ik ben blij dat ze binnen Excelsior’31 mij deze kans gunnen en dat ik na een aantal prachtige jaren door de voordeur kan vertrekken.” aldus Gerald.

Wij heten Gerald welkom bij s.v. Rijssen en alvast veel plezier bij onze club.

Bestuur en TC van s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen