Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

s.v. Rijssen JO9 kampioen!

Gepubliceerd op: woensdag 8 juni 2022
Ons een-na-jongste team is kampioen geworden! Onder leiding van trainer/leider Tonny Meulenkolk was JO9 de beste na de winterstop.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

De jeugd blijft groeien bij s.v. Rijssen en doordat we steeds meer jeugdteams hebben is de kans op een kampioenschap ook steeds groter. Dit seizoen waren JO11 (voor de winterstop), JO14 en JO17 al kampioen geworden. Hier kwam onze JO9 bij, een erg knappe prestatie! 

Patat, snack en drinken kregen ze van de vereniging. Een erg mooi beeldje hadden de ouders zelf geregeld, vanuit de club krijgen ze nog een kampioensmedaille. Het was een onvergetelijk moment voor dit jonge team en hopelijk volgt er snel een volgend kampioenschap!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen