Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Halfjaarlijks patat of krat bier

Gepubliceerd op: donderdag 19 oktober 2023
Elk jeugdteam mag halfjaarlijks patat voor elke speler en begeleiding ophalen aan de bar op een wedstrijddag naar keuze. Seniorenteams mogen halfjaarlijks een krat bier ophalen, waarbij biertjes geruild mogen worden voor frisdrank of alcoholvrij. Het bestuur wil hiermee een klein gebaar maken richting onze teams.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Sinds de oprichting van s.v. Rijssen, seizoen 2019-2020, biedt het bestuur dit aan haar competitieteams aan. Een klein gebaar voor de teams die (wekelijks) de wei ingaan, waarbij de derde helft voor veel gezelligheid zorgt. Het barpersoneel kan dit noteren op het document achter de bar in het plastic hoesje.

Wij hopen dat iedereen ervan geniet en wensen jullie nog veel succes toe in de competitie!

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen