Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

VMR trotse sponsor van s.v. Rijssen JO12-1 en 2.

Gepubliceerd op: maandag 20 januari 2020
Door de groei van s.v. Rijssen treed s.v. Rijssen na de winterstop aan met 2 JO12 teams. Beide teams zijn afgelopen zaterdag door VMR voorzien van trainingspakken. Hiervoor zijn wij VMR zeer dankbaar en ze zullen de pakken met trots dragen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

VMR is uw professionele partner voor totaal oplossingen voor metaal. Bij VMR kunt u al uw ferro en non-ferro metalen kwijt. Ook plaatsen zij containers bij u op locatie. Voor meer informatie ga naar www.vmr-rijssen.nl.

Wij willen Warner en Rianne nogmaals danken voor hun steun en vertrouwen.

Wil je zelf graag weten wat de sponsormogelijkheden van s.v. Rijssen zijn, stuur dan een mailtje naar sponsor@svrijssen.nl en wij zullen contact met u opnemen.

 

 

 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen