Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Word jij de nieuwe verzorger bij s.v. Rijssen? 

Gepubliceerd op: vrijdag 26 april 2024
Heb jij passie voor sport en wil je graag de wereld van voetbal binnenstappen? s.v. Rijssen zoekt voor komend seizoen een verzorger/fysio voor de donderdagavond en de wedstrijden op zaterdag. Of je nu ervaren bent of net begint, een beetje kennis van sportblessures en tapen is voldoende!
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Professionele begeleiding
Geen formele kwalificaties? Geen probleem! Ook als je graag wilt leren, stage lopen of geïnteresseerd bent in het vak werk je nauw samen met onze hoofdfysio, Leon Kamphuis. Samen met hem zorgen jullie voor een professionele begeleiding bij het beheer van blessures.

Geïnteresseerd?
Neem contact op via bestuur@svrijssen.nl of bel Leon op 06 – 401 30 442. Een competitieve vergoeding wacht op je, afhankelijk van je ervaring.

#fysiogezocht #voetbalverzorger #intapen #blessures #svrijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen