Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen
Onder toeziend oog van veel publiek en na een sfeeractie van de supporters van s.v. Rijssen werd om 14.30 uur afgetrapt. Op het moeilijk bespeelbare veld werd al snel duidelijk dat verzorgd voetbal lastig zou worden en dat beide ploegen veelvuldig de lange bal hanteerden.
De eerste kans van de wedstrijd was voor de thuisploeg, maar een schot van randje zestien werd eenvoudig gepakt door doelman Alister. Niet veel later was s.v. Rijssen dicht bij de openingstreffer. Wilco Hoevink krulde een vrije trap vanaf ongeveer twintig meter richting de verre hoek, maar de keeper wist de bal met zijn vingertoppen tegen de lat te tikken.
Halverwege de eerste helft kwam s.v. Rijssen alsnog op voorsprong. Een corner van Niels Zandvoort werd door de keeper moeizaam weggewerkt, waarna de bal voor de voeten van Jorno Achterkamp viel. Die aarzelde geen moment en schoot de bal hard binnen: 0-1. s.v. Rijssen had daarna meer balbezit, maar wist weinig grote kansen te creëren. Vlak voor rust kreeg de ploeg nog een mogelijkheid toen een lange uittrap door Wilco Hoevink werd doorgekopt naar Gerben. Zijn inzet ging echter net naast, waardoor de ruststand 0-1 bleef.
De tweede helft begon ongelukkig voor s.v. Rijssen. Al in de eerste minuut na rust werd een te korte terugspeelpass onderschept en direct afgestraft: 1-1 s.v. Rijssen herpakte zich en ging opnieuw op zoek naar de voorsprong. In de 56e minuut werd die ook gevonden. Na een verre inworp kwam de bal bij Wilco Hoevink, die zijn tegenstander passeerde en de bal voor het doel bracht. In de kluts belandde de bal voor de voeten van Mike Jansen, die beheerst binnenschoot: 1-2. Voor Jansen betekende het zijn elfde doelpunt van het seizoen.
De thuisploeg probeerde daarna nog aan te zetten, maar grote kansen bleven uit. In blessuretijd besliste s.v. Rijssen de wedstrijd definitief. Kelton kopte de bal over de verdediging, waarna Hoevink alert reageerde en richting het doel sprintte. Hij hield het overzicht en legde de bal breed op Bryan Sloof, die de 1-3 binnenschoot. Kort daarna floot de scheidsrechter voor het einde van de wedstrijd en kon SV Rijssen een verdiende derbyzege vieren.
Volgende week speelt s.v. Rijssen opnieuw een thuiswedstrijd. Dan is Victoria ’28 de tegenstander. Het eerdere duel tussen beide ploegen eindigde in een 1-1 gelijkspel.
Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen