Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Wat….een…pot!

Gepubliceerd op: maandag 6 april 2026
Afgelopen zaterdag was het zover: de wedstrijd van het jaar. De topper tegen Enter Vooruit stond op het programma. Bij winst zouden we drie punten uitlopen en een stap dichter bij het kampioenschap brengen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Aan de bleke gezichten was te zien dat de druk en de spanning heel erg hoog was. Zenuwachtig tot aan misselijkheid aan toe. Taak voor de leiding om dit om te buigen naar gezonde spanning, die trouwens ook leefde bij de staf zelf  Lekker met z’n allen fietsen naar Enter, dan zou de spanning wel wegwaaien. Een goede ontspannen warming up doet de rest.

Nu de wedstrijd: Enter Vooruit nam het voortouw en scoorde al redelijk snel. Niet waar we op gehoopt hadden. Niet snel daarna werd een mooie aanval afgerond door Mo. Met een afstandsschot werd de stand weer gelijkgetrokken. De ijdele hoop dat we door deze goal beter in ons spel zouden komen, kwam helaas niet uit. Dat had ook met de goede tegenstander te maken die fysiek en beweeglijk waren waardoor we hier geen grip op konden krijgen.

We moesten het hebben van spaarzame aanvallen en lange ballen. Ook daar kun je doelpunten mee  maken. Tili had als enige geloof in een lange bal van Jolie en met haar zeven mijls voetbalschoenen  liep ze de verdediging eruit en prikte de bal voorbij aan de doelman. Lekker, die voorspong! Nu gaat het lopen….niet helemaal  ☹ Enter Vooruit zette de stand weer gelijk met een afstandsschot.

Rust. Even de koppen bij elkaar, motiverende woorden heen en weer en de tweede helft weer volle bak. Henrieke kwam erin om de spits fysieke tegenstand te bieden en dat deed ze uitstekend. De wedstrijd werd naarmate de tijd verstreek alleen maar spannender.

De vele supporters die mee waren gereisd naar Enter zaten ook nagelbijtend het duel te volgen, schreeuwden de meiden naar voren en waren met recht onze 12 e man. Gelukkig kunnen we naast goed voetballen, ook enorme inzet tonen.

Voor elke meter werd gestreden en dat werd beloond. Onze technicus Roos kreeg de bal, na slecht uitverdedigen van de doelman, ineens voor haar voeten en zonder na te denken (of juist wel) schoot ze de bal van ruim twintig meter in het lege doel. Klinkt makkelijk maar dat was het zeker niet. 2-3!

Iedereen die s.v. een warm hart toedraagt werd gek van vreugde maar er moest nog ruim een kwartier gespeeld worden. Enter Vooruit begon steeds meer te drukken maar de verdediging stond haar  mannetje, met Aylina voorop. Ze hield haar doel schoon met enkele fantastische reddingen, en keek een bal naast het doel toen in de eindfase een speler alleen op haar afkwam. Dat zelfs de aanval van ons ging meeverdedigen zegt genoeg over de teamspirit en de wil om de winst over de streep te  trekken. En dat gebeurde.

Toen de scheids voor de laatste keer floot vloog iedereen elkaar in de armen, lag iedereen bovenop Aylina en werd de winst uitgebreid gevierd met de aanwezige supporters.

3 punten in de pocket, 3 punten voor op onze directe concurrent…wat nen mooin dag, zou Nienke zeggen. De overwinning werd uitgebreid gevierd met shotjes en lekker genietend in beide kantines.

Volgende week vrij en de week erop weer een uitwedstrijd tegen MVV.

Speciale dank aan onze supporters die met grote getallen aanwezig waren, wordt enorm

gewaardeerd!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen