Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen
Foto: We zijn blij met de komst van trainer Jeroen Derks voor onze dames 1 van s.v. Rijssen voor het seizoen 2026/2027.
Jeroen beschikt over ruim 14 jaar ervaring in het meiden- en damesvoetbal. Zijn trainersloopbaan begon nadat hij een trainerscursus voor jeugdteams had afgerond. Vanuit de jeugd maakte hij de overstap naar het damesvoetbal bij Longa '30, waar hij samenwerkte met diverse ervaren trainers. Toen er behoefte was aan een trainer voor de MO19 nam hij ook deze uitdaging met beide handen aan.
Later maakte Jeroen de overstap naar FC Winterswijk, waar hij meerdere seizoenen actief was als trainer van de MO15, MO17 en Vrouwen 2. Daarnaast bleef hij ook betrokken bij Longa '30 als leider en grensrechter. In de afgelopen jaren heeft hij veel ervaring opgedaan in het begeleiden en ontwikkelen van speelsters, met diverse mooie sportieve resultaten als beloning.
Over zijn keuze voor het trainerschap zegt Jeroen bescheiden:
"Ik sta niet graag in de belangstelling, maar ik geniet ervan om speelsters beter te maken en samen als team stappen te zetten."
Wij zijn erg blij dat Jeroen voor s.v. Rijssen heeft gekozen en kijken uit naar een prettige samenwerking.
Jeroen, van harte welkom bij s.v. Rijssen! Wij wensen je veel plezier, succes en mooie voetbalmomenten toe met Dames 1 op Sportpark 't Opbroek.
Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen