Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Verlenging Gerald Willems

Gepubliceerd op: dinsdag 16 februari 2021
Onze hoofdtrainer Gerald Willems zal volgend seizoen ook voor de groep staan. Dit zal zijn 3e seizoen bij s.v. Rijssen worden en het bestuur is erg blij met zijn verlenging! Qua samenwerking loopt het van beide kanten naar volle tevredenheid en we hopen komend seizoen met enkele versterkingen bovenin de 4e klasse mee te doen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Gerald: “Na een moeizaam eerste seizoen, waarin we een krappe selectie hadden, was ik tevreden over de selectie van dit seizoen. We hadden een groep van ruim 20 spelers en de resultaten waren positief. Met een gedeelde 5e plaats in de competitie en daarvoor enkele prima bekerwedstrijden had ik veel vertrouwen in de rest van het seizoen. Helaas stopten we vroegtijdig, laten we hopen dat we komend seizoen volledig mogen voetballen. Met de verwachte versterkingen denk ik dat we voor de bovenste plaatsen moeten gaan.”

Wij wensen Gerald veel plezier en succes toe!

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen