Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Tim Paalman naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: woensdag 17 februari 2021
Komend seizoen zal keeper Tim Paalman de selectie van s.v. Rijssen versterken. Onze eerste versterking speelde dit seizoen in het tweede van Excelsior’31.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Tim: “Na enkele mooie seizoenen in het tweede elftal bij Excelsior gespeeld te hebben kies ik nu voor de stap naar een eerste elftal. Ik wist dat s.v. Rijssen een nieuwe keeper zocht en de ambities van de vereniging spreken mij erg aan. De faciliteiten zijn prima en het nieuwe complex ziet er goed uit! De meeste jongens ken ik al en ik hoop dat we mee kunnen doen om promotie naar de 3e klasse. Aan mijn inzet zal het niet liggen, ik kijk er nu al naar uit!”

Wij wensen Tim veel plezier en succes toe!

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen