Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Tom Lankamp naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: vrijdag 26 februari 2021
Na dit seizoen zal Tom Lankamp de gelederen van s.v. Rijssen versterken. De vijfde nieuweling speelde de laatste twee seizoenen in een lager elftal bij Excelsior’31, maar speelde ook in de A1 van Go Ahead Eagles en het tweede team van zijn huidige club..
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Tom: “Binnenkort heb ik mijn avondstudie afgerond dus kan ik weer tweemaal per week trainen en ben ik toe om weer prestatievoetbal te spelen.  Ik hoop dat ik kan bijdragen aan de ambities van de club. Het totaalplaatje klopt voor mij en ik denk dat we met de nieuwe spelersgroep bovenin mee kunnen draaien.  Tot na de zomer op het nieuwe sportpark!”  

Wij wensen Tom veel plezier en succes toe! 

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen