Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Mark van Pijkeren naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: woensdag 24 februari 2021
Als vierde versterking komend seizoen komt Mark van Pijkeren naar s.v. Rijssen. Excelsior’31 onder 23 is het team waar Mark het huidige seizoen in acteert.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Mark: “Ik wil graag het plezier in voetbal terugvinden, daarom leek het mij goed om van club te veranderen. De ambities, huidige spelersgroep met enkele versterkingen en het nieuwe complex zijn redenen om naar s.v. Rijssen te komen. Een team vol met Rijssenaren waarvan de meesten elkaar al jaren kennen…en hopelijk zo snel mogelijk een niveau hogerop. We zien elkaar na de zomer, tot dan!” 

Wij wensen Mark veel plezier en succes toe! 

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen