Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Bram Lier naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: dinsdag 2 maart 2021
De selectie wordt na de zomer aangevuld met Bram Lier. Bram is de zevende nieuweling en komt over van Excelsior’31 waar hij nu in O23 voetbalt.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Bram: “Ondanks dat ik uit Goor kom speel ik al jarenlang in Rijssen. Ik heb de ambitie om in een eerste elftal te spelen en hoorde dat er veel spelers zitten die ik al ken. Door mijn snelheid, fysieke kracht en gedrevenheid verwacht ik een meerwaarde te zijn bij s.v. Rijssen. Het lijkt mij schitterend om op het nieuw complex te spelen, ik heb er zin in!” 

Wij wensen Bram veel plezier en succes toe! 

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen