Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Niek Averesch naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: vrijdag 5 maart 2021
De achtste speler die we verwelkomen in het nieuwe voetbalseizoen is Niek Averesch. Als voetballer was hij actief voor het eerste en tweede elftal van Excelsior’31, maar de laatste twee seizoenen speelde hij bij AGOVV Apeldoorn.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Niek: “Ik ben blij om terug te gaan naar Rijssen. De nieuwe accommodatie en het feit dat ik bijna alle spelers al ken zijn de voornaamste redenen om naar s.v. Rijssen te gaan. Promotie moet ons doel zijn, daar ga ik hard mijn best voor doen! We gaan er een mooi seizoen van maken!” 

Wij wensen Niek veel plezier en succes toe!  

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen