Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Rene Koezen naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: vrijdag 4 juni 2021
René Koezen speelt na de zomer in de selectie van s.v. Rijssen. Twee jaar geleden stopte hij als voetballer toen hij in het eerste team van RV speelde.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

René: “Ik ben blij om terug te zijn in Rijssen en ken nog veel leden van RV die mee zijn gegaan in de fusie. Het kriebelde om weer te gaan voetballen en na enkele trainingen sluit ik graag aan bij de nieuwe selectie. De club heeft de faciliteiten en spelers om belangrijk te zijn in de vierde klasse komend seizoen. Ik hoop mijn steentje bij te dragen en heb veel zin in het nieuwe seizoen!”
 
Wij wensen René veel plezier en succes toe!  

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen