Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Mark Breukink naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: zondag 6 juni 2021
s.v. Rijssen krijgt versterking in de persoon van Mark Breukink. Vanuit de jeugd de selectie van Excelsior’31 gehaald, met tussendoor 4 jeugdjaren bij F.C. Twente/Heracles, daarna drie seizoenen Enter Vooruit en na de zomer terug in Rijssen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Mark: “Ik kreeg als buurman de ontwikkelingen van s.v. Rijssen van dichtbij mee. Naast het mooie en nieuwe complex werd ik enthousiast door de ambities en groeipotentie van de vereniging. Ik heb zin in mijn nieuwe uitdaging en hoop op een mooie tijd bij s.v. Rijssen!”

Wij wensen Mark veel plezier en succes toe!   

Bestuur s.v. Rijssen

 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen