Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

2 keeperstrainers s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: woensdag 1 juni 2022
Vanaf komend seizoen trainen Dinand Ditsel en Johan Seppenwoolde de keepers bij s.v. Rijssen. Zowel de jeugd- als seniorenkeepers.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Dinand Ditsel traint alle keepers al twee jaar lang en krijgt nu assistentie van Johan Seppenwoolde. Johan heeft jarenlang op niveau gekeept bij Excelsior’31, Enter Vooruit en De Zweef. Daarnaast heeft hij diverse keepersdiploma’s en jarenlange ervaring bij onder andere de keepersschool van Frans Hoek.

 

TC en bestuur zijn blij dat we komend seizoen Johan bij de vereniging hebben. Dinand en Johan hebben de laatste weken de keepers al gezamenlijk onder hun hoede gehad. Wij verwachten dat onze keepers op deze manier zich nog beter gaan ontwikkelen.

Veel plezier en succes heren!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen