Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

2e week Bedrijfsvoetbal Rijssen

Gepubliceerd op: vrijdag 17 juni 2022
Bedrijfsvoetbal Rijssen is halverwege, de tweede week is achter de rug. Vier van de zeven poulewedstrijden zijn gespeeld en via www.svrijssen.nl > kopje “BVR 2022” kun je de uitslagen en standen zien. Foto's van elke speelavond staan op Facebook (via @bedrijfsvoetbalrijssen). Teunis (foto) doet al vanaf het begin in 2005 mee, maar heeft het lastig in de poule Prestatie.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

De wedstrijden zijn van 19:00 - 21:00 uur, elk team speelt twee wedstrijden van 24 minuten per avond. De resterende speelavonden zijn maandag 20 juni, woensdag 22 juni, maandag 27 juni, dinsdag 28 juni en vrijdag 1 juli (finale-avond). Na afloop van de finale-avond zal het grote eindfeest plaatsvinden. Vergeet niet om 1 juli lootjes te kopen, de hoofdprijs is een nieuwe BBQ met een waarde van enkele honderden euro's.
 

Met vriendelijke en sportieve groet,

Organisatie Bedrijfsvoetbal Rijssen 2022

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen