Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Bedrijfsvoetbal Rijssen 2022 zeer geslaagd!

Gepubliceerd op: maandag 4 juli 2022
Bedankt voor een prachtig toernooi met een laatste avond die echt top was! De organisatie is zeer tevreden over het verloop van het toernooi en bedankt iedereen die heeft meegeholpen om het toernooi zo succesvol te laten verlopen. vPlan (foto) deed voor het eerst mee, maar zien we volgend jaar sowieso terug
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Afgelopen vrijdag 1 juli werd “Bedrijfsvoetbal Rijssen 2022” afgesloten, alle teams kwamen nog eenmaal in actie en aansluitend vond het zeer geslaagde eindfeest plaats. Uitslagen staan hieronder en winnaars van de finales waren Pultrum (bedrijfsteams), Oostendorp (recreatie) en Koedijk Mode/Homan (prestatie).

De foto’s van de finale-avond staan op onze facebookpagina @bedrijfsvoetbalrijssen en de bedrijven die prijzen ter beschikking hebben gesteld voor de verloting willen we ook enorm bedanken! Hopelijk tot volgend jaar, deelnemer van dit jaar krijgen t.z.t. een uitnodiging per mail.

Uitslagen wedstrijden vrijdag 1 juli:
19:00 uur:
Veld 1A        AccountOne – Bal Vismeesters 1-2
Veld 1B        Glasdeal – Heuver Dydrauliek 3-3
Veld 2A        12Build – Code14 2-1 na penalty’s

19:30 uur:
Veld 1A        Heutink – Oostendorp (FINALE Recreatie) 0-3
Veld 1B        Roosdom Tijhuis - Aldi (plek 3 Recreatie) 3-2 na penalty’s
Veld 2A        Dekker Transport – Bim4All 3-1
Veld 2B        vPlan – Xential 3-2 na penalty’s

20:00 uur:
Veld 1A        Polybouw – EVE Architecten 1-3
Veld 1B        Braakman Stucadoorswerken – Vastbouw 2-0
Veld 2A        Teunis – Poelier Bram Stapper 1-4

20:30 uur:
Veld 1A        Thuisin Rijssen - Koedijk Mode/Homan (FINALE Prestatie) 0-1
Veld 1B        Pultrum – AKOR Bouw (FINALE Bedrijfsteams) 1-0
Veld 2A        Rekos – Taxi Baan (plek 3 Bedrijfsteams) 0-5
Veld 2B        RVC – Poelier Bram Stapper (plek 3 Prestatie = RVC) 3-4 na penalty’s

Met vriendelijke en sportieve groet,
Organisatie Bedrijfsvoetbal Rijssen 2022

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen