Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Visymo hoofdsponsor t/m 2027

Gepubliceerd op: zaterdag 9 juli 2022
De succesvolle samenwerking tussen Visymo Universal Search Group en s.v. Rijssen is met drie seizoenen verlengd. Visymo blijft hierdoor als hoofdsponsor tot en met het seizoen 2026/2027 verbonden aan s.v. Rijssen. De nieuwe verbintenis werd zaterdagmiddag 2 juli, voorafgaand aan de wedstrijd s.v. Rijssen - Heracles Almelo, door eigenaar Jan-Willem Tusveld en de vereniging ondertekend. Op de foto (Jan Sanderman) is het nieuwe shirt en reclamebord van Visymo te zien.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

 

Beide partijen zijn tevreden over de samenwerking en daarom ook erg blij met de contractverlenging.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen