Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Gezocht: leiders en trainer JO15-2!

Gepubliceerd op: maandag 18 juli 2022
Voor het nieuwe team JO15-2 zijn we op zoek naar vrijwilligers die dit team wil begeleiden en motiveren tijdens wedstrijden en trainingen. Met name de ouders kunnen en mogen zich opgeven. Er is tevens voor degene voor wie het leuk en uitdagend lijkt een jeugdteam bij de hand te nemen, de mogelijkheid om hier op te solliciteren.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Leiders (liefst 2 of meer) zoeken we voor met name de zaterdagen. De enthousiaste trainer die we zoeken mag op de donderdagavond zijn kennis overbrengen op de kinderen. Op de andere avond (dinsdag) trainen ze mee met de JO15-1.

Heb je interesse of vragen over beide functies, neem dan even contact op met de TC Jeugd van s.v. Rijssen (tcjeugd@svrijssen.nl)

 

Sportieve groet!

TC Jeugd s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen