Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Sigaretten en bierdopjes!!!

Gepubliceerd op: vrijdag 23 september 2022
Op ons sportpark mag er alleen gerookt worden op het dakterras en buiten de hekken, de sigaretten kunnen in de daarvoor bestemde afvalbakken gegooid worden. Helaas zien wij steeds vaker sigaretten op ons mooie sportpark liggen, evenals bierdopjes. Wil iedereen hier rekening meehouden en elkaar erop aan spreken a.u.b.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image
Onze onderhoudsploeg is wekelijks onnodig (veel) tijd kwijt aan het opruimen van sigaretten en bierdopjes. Afvalbakken staan er genoeg, maar het is blijkbaar nodig dat we nogmaals moeten vermelden dat we deze rommel niet op ons sportpark willen zien. Houd ons mooie complex schoon en spreek elkaar hierop aan a.u.b.!
 
Alvast dank, bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen