Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

5 november klusdag, geef je op!

Gepubliceerd op: donderdag 27 oktober 2022
Zaterdag 5 november hebben we onze derde klusdag, op veld 3 willen we het afval opruimen en de containers daarna laten afvoeren. Afgelopen zaterdag is daar een begin mee gemaakt. Vele handen maken licht werk, dus geef je op bij Harm Hoevink (06 51 13 61 32)!
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

We beginnen om 08:00 uur (07:45 uur koffie klaar) en het zal tot ongeveer 12:00 uur duren. Na afloop zullen we wat voor de inwendige mens verzorgen, eveneens in de pauze rond 10:00 uur. Naast dat je onze vereniging helpt, kun je met 8 uur vrijwilligerswerk ook je extra 50 euro contributie als spelend seniorenlid terugverdienen.

De volgende data staat er ook een klusdag ingepland (later in het jaar volgen er nog meer):

zaterdag 17 december

zaterdag 21 januari

zaterdag 25 februari

Geef je op via Harm Hoevink via 06 51 13 61 32.

Dit mag voor zaterdag 5 november of één van de andere data.

 

Met vriendelijke en sportieve groet,

De klus-commissie

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen