Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Jumbo spek de kas! alternatieve training JO12

Gepubliceerd op: woensdag 27 november 2019
Afgelopen donderdag was onze JO12 massaal aanwezig bij de Jumbo in Rijssen aan de Boomkamp. Elf spelers, beide trainers die tevens leider zijn en enkele ouders waren aanwezig. De spelers hadden een alternatieve training, klanten helpen met inpakken van boodschappen en eventueel meelopen naar de fiets/auto. Uiteraard in de hoop dat onze spelers de bonnetjes voor de “Spek de kas actie” mochten gebruiken voor s.v. Rijssen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Vanaf 18:00 uur waren de meesten al aanwezig en de laatste vijf gingen pas om 20:15 uur weg toen ze het streefbedrag hadden gehaald. Hierdoor kwam s.v. Rijssen op een verdienstelijke 10e plaats in het algemeen klassement te staan! 

We hopen dat meer teams een avond of middag (op woensdag of zaterdag) de klanten van Jumbo willen helpen. Alle leiders zijn al meermaals gevraagd, meld je aan via info@svrijssen.nl

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen