Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

AED bij s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: zaterdag 29 oktober 2022
Sinds augustus hangt er een AED bij s.v. Rijssen aan de buitenkant van het hek, toegankelijk vanaf de openbare parkeerplaats op de plaats waar de robotgrasmaaier staat. Een Automatische Externe Defibrillator (AED) is een draagbaar apparaat dat het hartritme weer kan herstellen bij een hartstilstand. Dit gebeurt door het geven van een elektrische schok. Hierdoor kan het hartritme herstellen en kun je een leven redden.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Hoe sneller je een AED inzet bij een hartstilstand, hoe groter de overlevingskans. Daarom is het van levensbelang dat in elke buurt een AED hangt. Check hier waar dringend AED's nodig zijn. Voor meer informatie zie onder andere: https://www.hartstichting.nl/aed/wat-is-een-aed

Iedereen die het mogelijk heeft gemaakt dat wij een AED hebben hangen willen wij via deze manier nogmaals danken!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen