Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Video-analyse-systeem

Gepubliceerd op: maandag 31 oktober 2022
Sinds september hangt er op ons kunstgrasveld (veld 2) een video-analyse-systeem van 360SportsIntelligence. Met dit systeem kunnen wij wedstrijden opnemen of live streamen. De beelden kunnen worden gebruikt voor trainingsdoeleinden en wedstrijdanalyses. In totaal hangen er vijf camera's op ons tweede veld.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Er hangen twee camera's achter elke goal en één camera op de middenlijn (aan de kant van het dakterras). De camera op de middenlijn is een automatische camera en beweegt mee met de wedstrijd, deze wordt ook gebruikt voor de live stream. Livestreams kunnen worden bekeken via ons YouTube kanaal: https://www.youtube.com/channel/UC3rdyVQcRbwIHVb9Q49hznA Abonneer je dus op ons kanaal en volg de wedstrijden live.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen