Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Zwarte Pieten bij s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: zaterdag 30 november 2019
Zwarte pieten bij s.v. Rijssen Afgelopen donderdag mochten de JO7, JO8 en JO9 hun schoen zetten bij s.v. Rijssen. Voor de trainingen, die om 18:15 en 18:30 uur begonnen, werden er 35 schoentjes neergezet
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Na de training was iedereen erg blij met zijn/haar cadeau en het snoepgoed. Zwarte piet Moorie had naar de kantine gebeld en zei dat hij nog even langs wou komen. 19:15 uur redde piet Moorie en zijn hulppiet niet, maar om 19:45 uur werd het wachten toch beloond. De kinderen vonden het erg leuk dat beide zwarte pieten pepernoten uitdeelden en de kantine ermee vol strooiden.

Hopelijk wordt het volgend jaar net zo’n groot feest...mits de kinderen weer lief zijn geweest...

 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen