Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Prijs je Rijk (effect)

Gepubliceerd op: woensdag 1 februari 2023
Sinds de winterstop is Rijk Wijnen de trainer van ons tweede team op zaterdag. De tweede wedstrijd was het gelijk raak, er werd terecht met 6-4 gewonnen. Is dit het 'prijs-je-Rijk-effect' wat dit team zo hard nodig had?
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Bij het tweede zaterdagteam van s.v. Rijssen was er voor de winterstop na negen wedstrijden slechts zes punten gepakt. Met de komst van de nieuwe trainer Rijk Wijnen hoopten we dat er snel meer punten zouden volgen. De eerste pot, uit bij AVC Heracles, stonden we het eerste halfuur met 0-1 alleen konden we het toen nog niet afmaken. Ditmaal ging het anders, we kwamen zelfs met 3-0 voor, thuis tegen Hardenberg'85. Het bezoekende team kwam helaas terug tot 3-3, geheel onnodig gezien het spelbeeld. Dat de Rijssenaren de rug rechten en uiteindelijk dikverdiend met 6-4 wonnen stemden alle aanwezigen tevreden.

Hopelijk kan deze lijn doorgezet worden de tweede seizoenshelft en volgen er snel meer overwinningen!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen