Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Oefenwedstrijden 1e gezocht

Gepubliceerd op: donderdag 2 februari 2023
s.v. Rijssen zoekt voor 18 februari, 29 april en 6 mei nog een tegenstander om in Rijssen tegen te oefenen. Zaterdag 3e of 4e klasse of zondag 4e of 5e klasse heeft de voorkeur. Meer informatie te verkrijgen via tc@svrijssen.nl
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

In een competitie van 12 teams heeft s.v. Rijssen met regelmaat een vrije zaterdag, vandaar dat ons eerste team graag nog driemaal een oefenwedstrijd speelt. Zaterdag 18 februari (carnaval), zaterdag 29 april (twee dagen na Koningsdag) en zaterdag 6 mei (na Bevrijdingsdag) hebben we in Rijssen ruimte en tijd om te oefenen.

 

Aanmelden of meer informatie kan per e-mail via tc@svrijssen.nl 

Delen van dit bericht wordt gewaardeerd, alvast bedankt!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen