Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

NLdoet en nieuwe burgemeester

Gepubliceerd op: zaterdag 11 maart 2023
Afgelopen vrijdagmorgen hielpen 25 studenten van Reggesteyn en onze nieuwe burgemeester mee bij s.v. Rijssen. Nogmaals dank voor jullie vrijwilligerswerk!
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Jaarlijks doen wij mee aan NLdoet, de week voorafgaand bereid onze onderhoudsploeg alles voor. Naast de 25 studenten mochten we onze nieuwe burgemeester Jurgen van Houdt ook verwelkomen. Er is wederom veel werk verricht en daar danken we een ieder voor!

Onze acht kleedkamers, de keuken, achter de bar, vele reclameborden en de looppaden buiten zijn schoongemaakt.

Enige smetje waar onze onderhoudsploeg wekelijks tegenaan loopt…

Helaas kwamen we wederom veel sigaretten tegen…terwijl roken ALLEEN op ons boventerras en buiten de omheinig mag! Blijkbaar snappen de rokers (waarvan er velen eigen leden zijn) nog steeds niet dat dit veel frustratie oplevert en is het weggooien van sigaretten in de afvalbakken teveel gevraagd

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen