Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Beste leden, Voor de wedstrijd Heracles – Almere City

Gepubliceerd op: woensdag 22 maart 2023
(nummers 2 en 3 van de KK divisie) op 31 maart stelt Heracles kaarten beschikbaar voor slechts € 7,50!!! Indien jullie kaarten willen bestellen, kan dit vanaf heden tijdens openingstijden kantine tot woensdagavond 29 maart door naam en telefoonnummer door te geven in de kantine en deze gelijk af te rekenen. De kaarten kunnen vervolgens op donderdagavond 30 maart vanaf 18.30 uur in de kantine opgehaald worden.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

De wedstrijd begint 31 maart om 20.00 uur in Almelo. Vervoer op eigen gelegenheid. 

 

Voor degene die voor deze wedstrijd zelf de kaarten willen bestellen kunnen dit via onderstaande link regelen : Volg de volgende stappen om je wedstrijdkaarten voor Heracles Almelo te bestellen: 1. Ga naar https://heracles.nl/rijssen en druk op bestellen. 

2. Selecteer het vak en kies een je plek uit. (Let op! Er kan maximaal 2 kaarten worden p.p.) 

3. Ga naar de winkelwagen en log in met je Heracles account. Indien je nog geen Heracles Account hebt kan je er een aanmaken via https://heracles.nl/registreer 

4. Volg de verdere instructies. De kaarten worden bij succesvol afhandeling als eTicket naar het e-mailadres van het Heracles Account opgestuurd.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen