Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Pawel Piskorz naar 1e elftal

Gepubliceerd op: maandag 24 april 2023
Pawel Piskorz zal na de zomer ons eerste elftal komen versterken. De sterke en balvaste spits traint sinds een week mee en voelt zich op zijn plek bij het 1e elftal van s.v. Rijssen. Tegen de koploper afgelopen weekend bewees hij direct zijn waarde voor de ploeg.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

De trainers en spelers van het eerste team bedankt hij voor zijn goede ontvangst. Pawel kreeg afgelopen zaterdag zijn eerste speelminuten als invaller tegen koploper ASV’57. Meteen toonde hij zijn doelgerichtheid door tweemaal te scoren in deze belangrijke wedstrijd om nacompetitie veilig te stellen.

Pawel komt uit de stad Krakau (Polen) en speelde daar op een goed niveau. Hij is meerdere malen met zijn team gepromoveerd en speelde daarnaast zaalvoetbal op het hoogste niveau van Polen. In het nieuwe seizoen wil Pawel er meteen vanaf het begin staan en hoopt hij vele mooie momenten en successen te beleven met zijn team.

Veel plezier en succes Pawel!

Bestuur en TC s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen