Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Gerrit Brunnekreef naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: dinsdag 2 mei 2023
Gerrit heeft bij Enter Vooruit en De Zweef op hoog niveau gevoetbald. De laatste jaren was voetbal geen uitdaging meer en was het bovendien niet te combineren met zijn werkzaamheden in zijn eigen bedrijf Tegelhuys gevestigd in Rijssen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Na meerdere gesprekken heeft Gerrit besloten dat hij naar s.v. Rijssen komt en hij zal gaan meetrainen met de 1e selectie. Er zal langzaam en met beleid toegewerkt worden naar het wenselijke niveau zodat hij als speler een meerwaarde zal

zijn voor het team. De trainers zijn ervan overtuigd dat dit haalbaar is, maar het belangrijkste is dat Gerrit plezier en de uitdaging terug zal vinden en het in de praktijk te combineren valt met zijn werkzaamheden.

We wensen Gerrit veel plezier en succes bij deze uitdaging!

Bestuur en TC s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen