Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

TwentsFlex bushalte s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: donderdag 11 mei 2023
Sinds deze week is er een nieuwe halte, nummer 79, van buurtbus TwentsFlex bij s.v. Rijssen geplaatst. Via de app, via de website of via de reserveerlijn kun je een goedkoop ritje naar s.v. Rijssen boeken!
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Met ingang van 1 juli 2018 kunnen reizigers in de gemeente Rijssen-Holten gebruik maken van TwentsFlex, een nieuwe flexibele vervoersservice. Een rit met TwentsFlex boek je eenvoudig via de app, via de website www.twents.nl/twentsflex of door te bellen via de reserveerlijn 088 - 03 31 401.

LET OP: ​Vanaf zaterdag 7 januari 2023 rijdt TwentsFlex niet meer tot 22 uur. Je kunt de zaterdagen nog de hele dag reserveren tot 19 uur in de avond. Dit komt door een personeelstekort. Zodra er weer voldoende chauffeurs zijn om zaterdag tot 22 uur te kunnen rijden brengen we je op de hoogte.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen