Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Herinnering 1 juli vrijwilligersdag > geef je op!

Gepubliceerd op: woensdag 28 juni 2023
Op dit moment hebben zich ruim 50 vrijwilligers (en aanhang) zich opgegeven voor komende zaterdag. Hopelijk komen er nog wat meer dus geef je op, vandaar deze herinnering. Uiteraard is het niet erg dat je wat later komt of eerder weggaat, sommige vrijwiiligers vroegen hierna. Tot zaterdag, zie ook onderstaande!
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Het seizoen is weer ten einde en dat betekent voor ons allen even rust met betrekking tot s.v. Rijssen. Dit seizoen was ons 4e seizoen als s.v. Rijssen en het eerste volledige seizoen, dus zonder beperkingen. Als bestuur kijken we terug op een geslaagd seizoen en dat was niet gelukt zonder jullie als vrijwilligers. Hiervoor zijn wij jullie ook zeer dankbaar. Om het seizoen gezamenlijk af te sluiten en jullie nogmaals te danken, organiseren wij voor jullie als vrijwilligers een barbecue op zaterdag 1 juli van 14:00 – 18:00 uur bij s.v. Rijssen. Hiervoor willen wij jou en je gezin/partner van harte uitnodigen. Je wordt dan om 14 uur verwacht op ons mooie complex.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen