Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Kantinepersoneel 19 en 26 augustus

Gepubliceerd op: donderdag 10 augustus 2023
Wij zoeken voor zaterdag 19 en 26 augustus nog kantinepersoneel. JO17 en/of ons eerste team spelen dan thuis. Help jij mee? Meld je dan via bestuur@svrijssen.nl
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

s.v. Rijssen is erg afhankelijk van vrijwilligers en de baromzet. Hoe meer we van beide hebben, hoe meer we terug kunnen geven aan onze leden. Zaterdag 19 augustus zoeken we minimaal 2 personen achter de bar (en frituur) van 13:00 tot 19:00 uur. Zaterdag 26 augustus zoeken we ook nog minimaal 2 personen van 13:00 - 19:00 uur. Uiteraard hoef je geen dienst van 6 uur te draaien, maar een dienst van 3 uur zou al fijn zijn!

Help jij 19 en/of 26 augustus mee achter de bar? Laat het weten via bestuur@svrijssen.nl Bedankt alvast!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen