Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

s.v. Rijssen verliest bij VV Bergentheim

Gepubliceerd op: zondag 24 september 2023
Het vlaggenschip van s.v. Rijssen verloor met 1-0 bij VV Bergentheim. Foto: Luen Mensink liet zich verdedigend van zijn sterke kant zien door een aantal goede optredens in de defensie van s.v. Rijssen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

De thuisploeg was te sterk voor de Rijssenaren en trok na 90 minuten voetballen aan het langste eind. Met name in de eerste helft was VV Bergentheim de sterkste van de twee ploegen. De thuisploeg bekroonde dit met een gelukkig doelpunt vlak voor rust. Een schermutseling voor het goal van Tim Paalman leidde tot een ongelukkig eigen doelpunt van de Rijssenaren. In de tweede helft probeerde s.v. Rijssen nog wat terug te doen maar het kon geen vuist maken. 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen