Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

FC Twente MO16 oefent bij s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: donderdag 30 november 2023
Nadat begin dit jaar de vrouwen van FC Twente bij ons op het sportpark oefenden tegen SV Meppen (1-1) is het nu de beurt aan de talenten van FC Twente. Op woensdag 6 december om 19 uur speelt FC Twente MO16 tegen HSC ’21 JO15-1.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

FC Twente is onder de indruk van onze faciliteiten en gezien de goede organisatie en hartelijke ontvangst de vorige keer, is het de bedoeling om vaker gebruik te maken van ons sportpark. Uiteraard gaat dit in overleg en zal dit nauwelijks invloed hebben op onze eigen bezetting.
Dus wil jij de talenten van de toekomst aan het werk zien, kom dan woensdag 6 december om 19 uur naar Sportpark ’t Opbroek. De kantine is uiteraard geopend.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen