Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Bijzondere ledenvergadering met aansluitend nieuwjaarsborrel 6 januari 2024

Gepubliceerd op: dinsdag 2 januari 2024
Zaterdag 6 januari 2024 om 17:00 uur is er een korte bijzondere ledenvergadering in ons clubgebouw op Sportpark ‘t Opbroek. Leden, ouders/verzorgers van jeugdleden en zij die door het bestuur daartoe uitgenodigd zijn, worden welkom geheten. Onderwerp van deze bijzondere ledenvergadering is de nieuwe bestuurssamenstelling van s.v. Rijssen. In de inmiddels verstuurde uitnodiging (let op, deze kan in uw spam terecht zijn gekomen) vindt U meer informatie.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Nieuwjaarsborrel

Na deze korte bijzondere ledenvergadering willen wij samen met jullie proosten op het nieuwe jaar en de toekomst van s.v. Rijssen. De hapjes en eerste 2 consumpties op de nieuwjaarsborrel worden aangeboden door s.v. Rijssen.

 

Snerttoernooi

Tevens vindt op 6 januari vanaf 12 uur ons jaarlijkse snerttoernooi plaats. Meer info klik hier.

 

We hopen jullie allen te zien bij de bijzondere ledenvergadering en de nieuwjaarsborrel! 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen