Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Afgelast | FC Twente MO16 tegen Voorwaarts Twello JO15-1 JM

Gepubliceerd op: dinsdag 3 januari 2023
De oefenwedstrijd FC Twente MO16 tegen Voorwaarts Twello JO15-1 JM op maandag 15 januari om 19:00 uur op Sportpark “'t Opbroek” in Rijssen is helaas afgelast.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

FC Twente speelt wederom een oefenwedstrijd op ons mooie Sportpark 't Opbroek. Nadat de vorige wedstrijd oefenwedstrijd nipt werd verloren (1-3 HSC), gaan de meiden van trainer Robbie Barends nu hun krachten bundelen tegen Voorwaarts Twello. Uiteraard is iedereen welkom om deze mooie wedstrijd te aanschouwen. De kantine is open en we hopen jullie allen te zien. 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen