Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Mathay Kahraman naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: zondag 28 januari 2024
Als eerste versterking komend seizoen komt Mathay Kahraman naar s.v. Rijssen. Excelsior’31 2 is het team waar Mathay het huidige seizoen in acteert.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Mathay: “Ik wil graag het plezier in voetbal terugvinden, daarom leek het mij goed om van club te veranderen. De ambities, huidige spelersgroep met enkele versterkingen en het complex zijn redenen om naar s.v. Rijssen te komen. Een team vol met Rijssenaren waarvan de meesten elkaar al jaren kennen…en hopelijk zo snel mogelijk een niveau hogerop. We zien elkaar na de zomer, tot dan!”

Wij wensen Mathay veel plezier en succes toe!

Technische Commissie s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen