Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

FC Twente MO16 tegen FC Groningen MO16

Gepubliceerd op: donderdag 4 april 2024
Op woensdagavond 10 april om 19:15 speelt FC Twente MO16 tegen FC Groningen MO16 op Sportpark 't Opbroek in Rijssen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

FC Twente MO16 speelt een oefenwedstrijd tegen FC Groningen MO16 op ons mooie Sportpark 't Opbroek. Nadat FC Twente MO16 al eerder een aantal wedstrijden op ons complex heeft gespeeld, gaan de meiden van trainer Robbie Barends woensdag de strijd aan tegen FC Groningen MO16. Uiteraard is iedereen welkom om deze mooie wedstrijd te aanschouwen. De kantine is open vanaf 18:30 en wij hopen jullie allen te zien. 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen