Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Welkom Lou Kara: Nieuwe Trainer voor ons JO19 Team!

Gepubliceerd op: donderdag 13 juni 2024
Met trots presenteren we onze nieuwe trainer voor het JO19 team: Lou Kara! Lou is 48 jaar oud, woont in het prachtige Rheden en is gelukkig getrouwd met drie kinderen. Lou brengt niet alleen een schat aan ervaring mee, maar heeft ook een sterke visie voor ons team. Lees meer onder de foto.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Lou's keuze om het JO19 team te coachen, komt voort uit zijn passie om jonge spelers voor te bereiden op de overstap naar de senioren. "Mijn taak is om de spelers klaar te stomen voor de volgende stap in hun voetbalcarrière," zegt Lou. Zijn doel is duidelijk: samen groeien als team binnen de vereniging en elke speler helpen om zich optimaal te ontwikkelen.

Maar er is zoveel meer te vertellen over Lou Kara en zijn plannen voor het JO19 team. Wil je meer weten over zijn achtergrond, zijn visie en zijn plannen voor de toekomst? Kom dan eens gezellig langs om kennis te maken met Lou en natuurlijk de talenten te bewonderen van de JO19.

Namens de technische commissie wensen we je heel veel succes!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen