Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Nevin ter Steege naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: vrijdag 19 februari 2021
De tweede versterking voor komend seizoen is bekend, welkom Nevin ter Steege! Nevin speelde het huidige seizoen bij Excelsior’31 onder 23.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Nevin: “Mijn ambitie is om in een eerste elftal te spelen en het liefste met Rijssense jongens, daarom ga ik komend seizoen naar s.v. Rijssen. Na een mooie tijd bij Excelsior’31 is het tijd om afscheid te nemen. De spelersgroep heeft één doel en dat is promoveren, het spreekt mij erg aan om voor deze uitdaging te gaan. De nieuwbouw is komende zomer gereed en het lijkt mij gaaf om op zo’n nieuw complex te voetballen. Ik heb er zin in, we gaan vlammen!” 

 

Wij wensen Nevin veel plezier en succes toe! 

Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen