Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Tijs Theijink naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: maandag 22 februari 2021
Tijs Theijink is de derde versterking voor de selectie van s.v. Rijssen. Als Rijssenaar speelde hij de laatste twee seizoenen bij derdeklasser vv Hellendoorn.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Tijs: “Ik heb een mooie tijd in Hellendoorn gehad, maar wil graag weer op het fietsje naar de voetbal komen. Bij s.v. Rijssen hoop ik het team te kunnen helpen met de ambities die er zijn. Het totaalplaatje klopt voor mij en ik denk dat we met de nieuwe selectie mee kunnen doen voor de prijzen. Ik zie jullie na de zomer op het nieuwe sportpark!” 

 Wij wensen Tijs veel plezier en succes toe! 

 Bestuur s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen