Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Audio en Video installatie operationeel

Gepubliceerd op: dinsdag 9 november 2021
De afgelopen periode zijn HCS (www.hcs.nl) en AV-oost audiovisueel (www.av-oost.nl) druk bezig geweest met de installatie en afstelling van een modern audio en video systeem, voor zowel binnen als buiten. Hiermee hebben zij ons mooie complex voorzien van een modern narrow casting systeem en een top audio installatie
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Alle informatie, uitslagen, standen en sponsoren zijn op de schermen in de kantine en buiten te zien en middels de audio installatie kunnen wij muziek en spraak in verschillende zones zowel binnen als buiten laten horen. s.v. Rijssen is HCS en AV-oost audiovisueel zeer dankbaar voor hun bijdrage in deze mooie installaties.

Tevens willen we Ter Steege Bouw Vastgoed enorm bedanken voor hun financiële bijdrage, want zonder deze bijdrage was dit alles niet gelukt. Nogmaals super bedankt aan alle partijen en vrijwilligers die dit hebben mogelijk gemaakt en we zien jullie graag op ons mooie complex.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen